followers

piątek, 8 lutego 2013

re-winter time.

Tak, tak, TAK!! W końcu powróciła do nas zima! Mam nadzieję, że jeszcze pokaże, co potrafi i dosypie śniegu, który się utrzyma przynajmniej do marca!
I nie dość, że śnieg tak pozytywnie mnie nastroił, to jeszcze słońce - bajka!
A po megaudanych zdjęciach - megaudane zakupy. Żyć nie umierać!
 
Od poniedziałku oficjalnie zaczynam tydzień ferii, choć tak na prawdę będzie to czas załatwiania miliona spraw. Zapewne wszystko na wysokich obrotach, ale mam nadzieję, że nie będzie aż tak źle i wory pod oczami, które zagościły na mojej twarzy już dawno, znikną ;)
 
Yes, yes, YES!! Winter came back! I hope it'll show that it's beautiful and snow will be snowing and snowing and will stay till March!
And not only snow made my day but also sun - so fabulous! And after taking the photos (best this year) I did shopping - also best this year ;)
 
On Monday it's my first day of the winter break but it will be busy time, at all. I've so many things to do so I expect my week on top gear, again. But I hope my bags under the eyes will disappear!
 
fot. Łukasz Trzeciak
 
sweatshirt: Carry (%), cap: nn 

4 komentarze:

Karola Karo pisze...

su0per zdjecia:) śliczna ta bluza!!! ja to już bym chciała, żeby się śnieg roztopił:D

famfaramfam pisze...

ta bluza ma genialny fason! ♥

Marionetka Mody pisze...

za te pierwsze zdania to Cię chyba uduszę... żadnej zimy!

Dakota pisze...

Super czapka! :) Mam praktycznie taką samą neonową żółtą a teraz patrząc na Twoje zdjęcia - szara bardzo mi się spodobała! :)