followers

wtorek, 8 stycznia 2013

sequines.

 
Nie, to nie jest post sylwestrowy, ani karnawałowy, mimo tego, że za każdym razem, gdy mam na sobie ten blezer, tata pyta czy idę na imprezę. I za każdym razem mówię to samo "nie, idę na uczelnię". I rozmowa się kończy. Choć jakby tak się przyjrzeć, to wyglądam jak taka kula dyskotekowa, które odbija światło tworząc tysiące świecących punkcików. Ale jest całkiem spoko, muszę przyznać :)
 
It's not a New Year'a Eve or carnival post, even if my dad asks me every time I wear this blazer, if I go for a party or what's going on? And every time I told him that 'I'm going to school'. And the conversation is finished. But when I look at the my reflection, I look like disco ball, which make thousands of small dots. And it's ok, I think.
 
Cekiny same w sobie są interesujące, a w połączeniu z dosyć, hm, nieeleganckim, a wręcz sportowym, krojem ubrania tworzą jeszcze lepszą całość - przynajmniej dla mnie. Jedynym minusem tego blezera jest kolor, ale biały basic po raz kolejny mnie ratuje ;)
 
Sequines are interesting and linked with casual, or even spotry, style cutting make something extraordinary - for me. Only one disadvantage of this blazer is it's colour but white basic stuff save me one more time ;)

 
 fot. Łukasz Trzeciak
blazer: H&M / bracelet: IKA

7 komentarzy:

Karolina Kołodziej pisze...

Bardzo fajny ten blezer. Myślę, że pasuje zarówna na uczelnię- w takiej wersji jak jesteś, jak i na imprezę- np z sukienką :)
Pięknie włosy!

famfaramfam pisze...

masz świetną kurteczkę! I chyba stanę się fanką niebieskich cekinków ;d

Marionetka Mody pisze...

jak Ci się znudzi ta kurtka, to wiesz do kogo napisać ;)

Karola Karo pisze...

ten blezer bardzo fajny:)) ja za to jak pokazałam tacie nowe spodnie, to powiedział, że piżamę sobie kupiłam:))
http://beyourselfnotsomeoneels.blogspot.com/

Agata pisze...

bardzo lubię cekinowe narzutki;)

Olga pisze...

Wspaniały jest ten cekinowy blezer! Świetny zestaw :)

Anonimowy pisze...

WOW! Super to w cekiny :D ekstra!